Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdíčko, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdíčko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdíčko. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Srdíčko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Srdíčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1361
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 477 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdíčko je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžové tulipány zdarma Podívejte se i na ilustrace Teleskop ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hummus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, vektorový obrázek, Láska, ilustrační obrázek, Srdíčko, free, grafika, Srdíčko, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, profil, Facebook, pozvánky, Twitter, plakát, Pinterest, škola, články, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Aerobik zdarma, vektor Pozor, ježibaby! ke stažení nebo obrázek Meloun ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.