Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pozoun, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pozoun zdarma ke stažení

Pozoun je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pozoun nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Pozoun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozoun zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pozoun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1454x1600
1163x1280
726x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 067 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pozoun patří do sekce Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Afriky zdarma Podívejte se i na vektor Rajče ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, free, grafika, Pozoun, kliparty, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Hudba, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, profilovka, webové stránky, dokument, seminární práce, avatar, referáty, Twitter, PowerPoint, památník, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Štěnice zdarma, obrázek Mapa Thajska ke stažení nebo klipart Indián ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.