Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Banjo, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Banjo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Banjo. Klipart Banjo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banjo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Banjo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1257
1280x1006
800x628
500x393
160x126

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 276 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Banjo patří do sekce Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jabko zdarma Podívejte se i na vektor Japonka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jižní Súdán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Hudba, download, ke stažení, free, vektor, Banjo, ke stáhnutí, klipart, obrázek, vektorový obrázek, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, blog, inkscape, web, Instagram, památník, avatar, corelDraw, textové dokumenty, kalendář, webové stránky, články, škola, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Meče a štít zdarma, obrázek Sýr ke stažení nebo klipart Žabička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.