Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Banjo, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Banjo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Banjo. Klipart Banjo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banjo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Banjo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1257
1280x1006
800x628
500x393
160x126

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 276 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Banjo je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gruzie ke stažení Podívejte se i na obrázek Elektromobil ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Prvosenka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, Banjo, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, cliparts, download, Hudba, grafika, obrázek, Banjo, kliparty, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, pozvánky, články, Twitter, časopis, kalendář, webové stránky, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, profil, prezentace, inkscape, Pinterest, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Otázka ke stažení, klipart Leopard ke stáhnutí nebo ilustrace Radiace zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.