Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Prsten, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prsten zdarma ke stažení

Prsten je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Prsten nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prsten ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 586 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Prsten patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Monarcha zdarma Podívejte se i na vektor Chlapec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, Prsten, Láska, Prsten, zdarma, grafika, vektor, download, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, kalendář, Pinterest, Facebook, dokument, PowerPoint, plakát, památník, office, textové dokumenty, referáty, Twitter, corelDraw, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bezpečnostní kamera zdarma, obrázek Indián ke stažení nebo klipart Severní a Jižní Korea ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.