Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Prsten, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prsten zdarma ke stažení

Prsten je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Prsten nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prsten ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 586 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Prsten je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Včela s květinami ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Karavan zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Stařec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Prsten, ilustrační obrázek, Prsten, vektorový obrázek, download, Láska, cliparts, ke stažení, kliparty, ilustrace, vektor, klipart, zdarma, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, pozvánky, Instagram, Twitter, Pinterest, dokument, kalendář, blog, PowerPoint, profil, inkscape, Facebook, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Minnesota ke stáhnutí, vektor Strom s kořeny zdarma nebo obrázek Brouk ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.