Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kukuřice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kukuřice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kukuřice. Klipart Kukuřice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kukuřice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kukuřice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 177 139 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kukuřice je v sekci Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Okapi ke stažení Podívejte se i na ilustrace Nápis LOVE ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Bagr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Kukuřice, klipart, ke stáhnutí, grafika, free, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, download, kliparty, Zelenina, Kukuřice

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, prezentace, články, PowerPoint, Instagram, plakát, fotokniha, Pinterest, webové stránky, referáty, Twitter, avatar, škola, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Islám ke stažení, vektor Valentýnka ke stáhnutí nebo obrázek Kouření povoleno zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?