Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kukuřice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kukuřice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kukuřice. Klipart Kukuřice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kukuřice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kukuřice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 177 139 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kukuřice je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sporťák zdarma Podívejte se i na obrázek Paragraf ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Islandu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Kukuřice, kliparty, klipart, vektor, ilustrace, cliparts, grafika, download, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, kalendář, články, word, seminární práce, fotokniha, Twitter, corelDraw, dokument, profilovka, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Lyžař zdarma, klipart Model atomu ke stažení nebo ilustrace Krabice mléka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?