Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kukuřice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kukuřice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kukuřice. Klipart Kukuřice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kukuřice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kukuřice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 177 139 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kukuřice je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nůž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek PHP zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Zelenina, Kukuřice, free, vektorový obrázek, download, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, vektor, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, Facebook, seminární práce, Instagram, kalendář, avatar, profil, inkscape, Twitter, dokumenty, články, dokument, web, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí, klipart Arizona zdarma nebo ilustrace Mrakodrapy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?