Kliparty a Obrázky zdarma

Vektorový obrázek klipart Kukuřice s tématem Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

KukuřiceDalší z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kukuřice. Klipart Kukuřice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kukuřice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Kukuřice


Vektorový klipart Kukuřice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 177 139 Bajtů)

Autor ilustrace: Gerald_G


Obrázek Kukuřice je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sporťák zdarma Podívejte se i na obrázek Paragraf ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Islandu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Kukuřice, kliparty, klipart, vektor, ilustrace, cliparts, grafika, download, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, kalendář, články, word, seminární práce, fotokniha, Twitter, corelDraw, dokument, profilovka, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Lyžař zdarma, klipart Model atomu ke stažení nebo ilustrace Krabice mléka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?