Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hroch, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hroch zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Hroch. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Hroch ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 927 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheStructorr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hroch se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kazeta ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Lego panáček zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sada emotikonů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, ke stažení, obrázek, kliparty, vektor, download, Hroch, Hroch, free, ke stáhnutí, grafika, Zvířata

Doporučené použití klipartu: profilovka, články, prezentace, web, openOffice, word, corelDraw, dokument, inkscape, dokumenty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mušle ke stáhnutí, ilustrace Tanec kostlivců zdarma nebo vektor Srdíčka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.