Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zaoceánský parník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zaoceánský parník. Vektorová ilustrace Zaoceánský parník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zaoceánský parník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zaoceánský parník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1113
1280x890
800x556
500x348
160x111

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 733 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zaoceánský parník je v sekci Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Floridy ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červená ozdoba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Karafiát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Zaoceánský parník, klipart, grafika, Doprava, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, Zaoceánský parník, ke stáhnutí, download, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, web, textové dokumenty, kalendář, blog, fotokniha, referáty, časopis, Facebook, word, články, Pinterest, pozvánky, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Indiánka ke stažení, vektor Smajlík zpěvák ke stáhnutí nebo obrázek Mol zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?