Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zaoceánský parník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zaoceánský parník. Vektorová ilustrace Zaoceánský parník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zaoceánský parník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Zaoceánský parník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1113
1280x890
800x556
500x348
160x111

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 733 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zaoceánský parník patří do sekce Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční výzdoba zdarma Podívejte se i na klipart Celer ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, Doprava, ilustrace, klipart, Zaoceánský parník, grafika, Zaoceánský parník, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, office, pozvánky, profil, Twitter, openOffice, Facebook, profilovka, fotokniha, kalendář, referáty, textové dokumenty, škola, Pinterest, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart BMW zdarma, ilustrace Vepř ke stažení nebo vektor Varhany ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?