Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Biohazard, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Biohazard zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Biohazard. Stahujte klipart Biohazard v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biohazard zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Biohazard ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 076 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: martinix

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Biohazard je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bezpečnostní kamera ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace George Washington zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mitsubishi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, kliparty, obrázek, vektor, free, cliparts, download, ilustrace, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Biohazard, Biohazard

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, Facebook, Twitter, word, openOffice, corelDraw, avatar, Pinterest, prezentace, inkscape, profilovka, web, fotokniha, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Ospalá dýně ke stáhnutí, vektor Mars zdarma nebo obrázek Haiti ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.