Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Biohazard, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Biohazard zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Biohazard. Stahujte klipart Biohazard v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biohazard zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Biohazard ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 076 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: martinix

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Biohazard je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Meloun ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Déšť zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Biohazard, klipart, free, Biohazard

Doporučené použití klipartu: seminární práce, blog, referáty, články, openOffice, webové stránky, inkscape, pozvánky, office, word, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Silueta ježibaby ke stáhnutí, vektor Beran zdarma nebo obrázek Lokomotiva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.