Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Biohazard, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Biohazard zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Biohazard. Stahujte klipart Biohazard v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biohazard zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Biohazard ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 076 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: martinix

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Biohazard se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cvrček ke stažení Podívejte se i na klipart Pudink ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Francie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, download, Biohazard, ilustrační obrázek, Symboly, obrázek, ke stáhnutí, klipart, free, cliparts, ilustrace, grafika, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: web, časopis, textové dokumenty, office, PowerPoint, inkscape, Twitter, plakát, pozvánky, články, škola, blog, památník, Facebook, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Santova čepice ke stažení, ilustrace Mečoun ke stáhnutí nebo vektor Jablko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.