Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Automatická pračka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Automatická pračka. Obrázek Automatická pračka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Automatická pračka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Automatická pračka se nachází v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Databáze ke stažení Podívejte se i na vektor Jam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace SMS zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, obrázek, zdarma, download, grafika, klipart, Automatická pračka, free, Automatická pračka, vektor, vektorový obrázek, Nástroje, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, web, prezentace, openOffice, office, inkscape, Twitter, referáty, památník, fotokniha, kalendář, dokumenty, Pinterest, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Dráček ke stažení, obrázek Kaki ke stáhnutí nebo klipart Che Guevara zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.