Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Automatická pračka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Automatická pračka. Obrázek Automatická pračka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Automatická pračka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Automatická pračka patří do sekce Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jupiter zdarma Podívejte se i na klipart Pozoun ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, free, grafika, Nástroje, download, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Automatická pračka, ke stažení, Automatická pračka

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, openOffice, dokument, profil, Twitter, blog, Pinterest, památník, prezentace, Instagram, profilovka, avatar, články, referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Potkan zdarma, ilustrace Kostýmy ke stažení nebo vektor Frakční baňka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.