Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Automatická pračka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automatická pračka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Automatická pračka. Obrázek Automatická pračka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automatická pračka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Automatická pračka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 450 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Automatická pračka se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mamut ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Muffin zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Stetoskop ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, Nástroje, ilustrace, kliparty, Automatická pračka, Automatická pračka, obrázek, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, corelDraw, Facebook, profilovka, články, památník, Pinterest, word, škola, plakát, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Višně ke stáhnutí, ilustrace Piknik zdarma nebo vektor Mimozemšťan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.