Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fakáč, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fakáč. Pakliže si chcete obrázek Fakáč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fakáč ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fakáč je v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roštěná ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pejsek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Svíčka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Fakáč, ke stažení, kliparty, obrázek, grafika, Fakáč, Smajlíci, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, web, word, openOffice, referáty, dokument, textové dokumenty, seminární práce, plakát, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vajíčko ke stáhnutí, klipart 31.10. zdarma nebo ilustrace Vysmátá blondýna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.