Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fakáč, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fakáč. Pakliže si chcete obrázek Fakáč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fakáč ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fakáč je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Osciloskop zdarma Podívejte se i na ilustrace Sekačka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Happy New Year ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, cliparts, kliparty, free, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Fakáč, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, prezentace, památník, word, textové dokumenty, avatar, škola, dokument, Pinterest, inkscape, PowerPoint, pozvánky, blog, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Velikonoční vajíčko zdarma, vektor Tyranosaurus ke stažení nebo obrázek Mapa Jižní Ameriky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.