Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalmatin, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dalmatin zdarma ke stažení

Dalmatin je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dalmatin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dalmatin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalmatin zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dalmatin ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 644 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dalmatin je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční stromky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Bonboniéra zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, obrázek, Dalmatin, ilustrace, grafika, download, cliparts, vektorový obrázek, free, zdarma, ke stažení, kliparty, Dalmatin, Zvířata

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, corelDraw, blog, dokument, openOffice, plakát, profilovka, seminární práce, referáty, inkscape, prezentace, památník, Pinterest, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ředkvičky ke stáhnutí, klipart Láhev vína zdarma nebo ilustrace Jiřina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.