Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kávovník, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kávovník zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kávovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kávovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovník zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kávovník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

914x1600
731x1280
457x800
286x500
91x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 915 384 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kávovník je v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Drobné kvítky ke stažení Podívejte se i na obrázek Kádinka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor zelená oliva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, Kávovník, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, Kávovník, kliparty, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, inkscape, Twitter, PowerPoint, seminární práce, avatar, pozvánky, openOffice, prezentace, škola, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sexy eyes ke stažení, klipart Kosmická loď ke stáhnutí nebo ilustrace Minutka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.