Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kávovník, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kávovník zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kávovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kávovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovník zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kávovník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

914x1600
731x1280
457x800
286x500
91x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 915 384 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kávovník se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelený smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Průhledný duch ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Drejdl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, Kávovník, Rostliny, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, klipart, vektor, zdarma, download, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, profilovka, word, časopis, prezentace, textové dokumenty, PowerPoint, blog, profil, Pinterest, plakát, Instagram, Facebook, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor 31.10. ke stažení, obrázek Náruživá kuřačka ke stáhnutí nebo klipart Větrák zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.