Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tykev, Zelenina do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tykev zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tykev. Klipart Tykev je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tykev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Tykev ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1101
1280x881
800x551
500x344
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 478 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Budwhite72

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tykev se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelený smajlík ke stažení Podívejte se i na klipart Průhledný duch ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Drejdl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Tykev, ke stáhnutí, Tykev, download, klipart, grafika, free, obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, profil, Instagram, Pinterest, pozvánky, články, corelDraw, Twitter, plakát, textové dokumenty, webové stránky, dokument, kalendář, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart 31.10. ke stažení, ilustrace Náruživá kuřačka ke stáhnutí nebo vektor Větrák zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.