Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Špagety, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Špagety zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Špagety. Klipart Špagety je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Špagety? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špagety zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Špagety ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x911
1280x729
800x456
500x285
160x91

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 783 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Špagety patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Děti zdarma Podívejte se i na vektor Tulipány ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Muchomůrky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Špagety, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, download, grafika, Jídlo, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, kalendář, profilovka, corelDraw, webové stránky, profil, pozvánky, škola, fotokniha, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektor Raketoplán zdarma, obrázek Veterán ke stažení nebo klipart Inline bruslařka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách