Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Družice, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Družice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Družice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Družice je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sluníčko zdarma Podívejte se i na obrázek Kolouch ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa České republiky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Družice, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, ke stáhnutí, grafika, download, ke stažení, obrázek, Věda, Družice

Doporučené použití klipartu: plakát, office, profilovka, Twitter, pozvánky, textové dokumenty, prezentace, fotokniha, časopis, webové stránky, články

Mezi hezké kresby patří i obrázek Šálek zdarma, klipart Vosa ke stažení nebo ilustrace Ananas ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.