Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Družice, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Družice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Družice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Družice se nachází v sekci Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Libye ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Itálie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík s brýlemi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, ke stáhnutí, Družice, vektor, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, cliparts, Družice, obrázek, ilustrační obrázek, download, zdarma, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, Facebook, webové stránky, plakát, corelDraw, profil, textové dokumenty, fotokniha, Twitter, památník, web, články, časopis, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Záchranka ke stáhnutí, obrázek Mol zdarma nebo klipart Chléb a víno ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.