Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Družice, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Družice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Družice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Družice je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Byznysmen zdarma Podívejte se i na obrázek Lidé ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dévédéčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Družice, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, download, vektorový obrázek, zdarma, free, Družice, cliparts, Věda, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, openOffice, seminární práce, corelDraw, pozvánky, články, profilovka, web, dokumenty, inkscape, profil, office, avatar, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hrách zdarma, klipart DDT ke stažení nebo ilustrace Monster truck ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.