Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dům hrůzy, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Dům hrůzy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dům hrůzy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům hrůzy ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dům hrůzy je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz krmení psů ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Martini zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Činely ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, download, Halloween, ilustrace, kliparty, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Dům hrůzy, cliparts, Dům hrůzy, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, openOffice, Pinterest, inkscape, Facebook, časopis, seminární práce, profilovka, word, referáty, blog, webové stránky, profil, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Fakáč ke stáhnutí, klipart Sněhové vločky zdarma nebo ilustrace Klokan ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.