Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dům hrůzy, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Dům hrůzy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dům hrůzy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům hrůzy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dům hrůzy je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růže ke stažení Podívejte se i na obrázek Pivní lahev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Dům hrůzy, zdarma, cliparts, free, Halloween, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, Dům hrůzy, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, plakát, office, škola, prezentace, PowerPoint, avatar, Facebook, profil, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Langusta ke stažení, klipart Vysmátá blondýna ke stáhnutí nebo ilustrace Pes zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.