Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baset, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baset zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baset. Klipart Baset je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Baset? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baset zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Baset ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 198 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baset se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Methanol ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Alan Turing zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení býk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, ilustrační obrázek, Baset, download, cliparts, kliparty, klipart, Baset, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, Pinterest, avatar, referáty, články, profil, profilovka, škola, openOffice, webové stránky, Facebook, textové dokumenty, Twitter, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Injekční stříkačka ke stáhnutí, ilustrace Policista zdarma nebo vektor Lízátko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.