Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikroskop, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikroskop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mikroskop. Vektorová ilustrace Mikroskop je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikroskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mikroskop ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
820x1280
512x800
320x500
102x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 75 511 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mikroskop je v sekci Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Květinový dekor světlý ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sterilovaná zelenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vajíčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mikroskop, vektorový obrázek, cliparts, free, zdarma, ke stažení, kliparty, klipart, grafika, download, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Věda

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, profil, články, prezentace, památník, dokumenty, Twitter, avatar, blog, škola, office, web, PowerPoint, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vánoční přáníčko ke stažení, vektor Strašidelný les ke stáhnutí nebo obrázek 31.10. zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.