Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikroskop, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikroskop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mikroskop. Vektorová ilustrace Mikroskop je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikroskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikroskop ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
820x1280
512x800
320x500
102x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 511 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mikroskop patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Happy Birthday zdarma Podívejte se i na vektor Kaštany ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dárek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Věda, download, Mikroskop, obrázek, grafika, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, web, pozvánky, word, profilovka, webové stránky, škola, Pinterest, profil, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Cibule zdarma, obrázek Těhulka ke stažení nebo klipart Velryba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.