Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikroskop, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikroskop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mikroskop. Vektorová ilustrace Mikroskop je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikroskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Mikroskop ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
820x1280
512x800
320x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 511 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mikroskop patří do sekce Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Didgeridoo zdarma Podívejte se i na klipart Policistka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kolečko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Věda, cliparts, free, Mikroskop, download, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, vektor, Mikroskop, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Facebook, Pinterest, dokumenty, prezentace, textové dokumenty, avatar, plakát, časopis, inkscape, seminární práce, památník, word, office, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vyplazený jazyk zdarma, ilustrace Mapa Maroka ke stažení nebo vektor Laktóza ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.