Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík panda, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík panda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smajlík panda. Pakliže si chcete obrázek Smajlík panda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smajlík panda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík panda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 562 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eric Madrange / Linuxien

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík panda je v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Suši ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Černý kůň zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté srdce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Smajlík panda, vektorový obrázek, download, vektor, Smajlík panda, Smajlíci, grafika, kliparty, free, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, dokument, seminární práce, články, PowerPoint, dokumenty, openOffice, pozvánky, blog, web, časopis, webové stránky, kalendář, profil

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Věnec ke stáhnutí, klipart Sýkora koňadra zdarma nebo ilustrace Páv ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.