Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík panda, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík panda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smajlík panda. Pakliže si chcete obrázek Smajlík panda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smajlík panda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík panda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 562 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Eric Madrange / Linuxien

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík panda se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krocan ke stažení Podívejte se i na vektor Krystal soli ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sexy čarodějka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, cliparts, grafika, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Smajlík panda, Smajlík panda

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, referáty, články, dokumenty, časopis, web, openOffice, profil, Twitter, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Roháč ke stažení, obrázek Sushi s mořskou řasou ke stáhnutí nebo klipart Mapa Norska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.