Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muchomůrky, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Muchomůrky. Obrázek Muchomůrky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Muchomůrky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 185 375 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Muchomůrky je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Frankenstein ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gumová stěrka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Princezna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muchomůrky, cliparts, Jídlo, obrázek, download, kliparty, ilustrace, zdarma, free, vektor, ilustrační obrázek, klipart, grafika, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, PowerPoint, prezentace, dokumenty, Facebook, openOffice, seminární práce, časopis, inkscape, textové dokumenty, word, blog, Instagram, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Člověk ke stáhnutí, klipart Mapa Utahu zdarma nebo ilustrace Free WiFi ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.