Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muchomůrky, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Muchomůrky. Obrázek Muchomůrky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Muchomůrky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1484
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 185 375 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Muchomůrky se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Scirocco ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Dánska zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mikroskop ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, Muchomůrky, free, download, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, grafika, kliparty, vektor, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, dokumenty, kalendář, avatar, inkscape, webové stránky, škola, památník, prezentace, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Rajče ke stáhnutí, ilustrace Party zdarma nebo vektor Studentka lolitka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.