Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá oliva, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá oliva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá oliva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černá oliva se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Citroen GS ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stuha autismus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vlha pestrá ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Černá oliva, kliparty, zdarma, Zelenina, vektorový obrázek, free, obrázek, download, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Adobe Illustrator , seminární práce, památník, blog, plakát, textové dokumenty, plakáty, škola, word, office, Facebook, časopis, profil, avatar, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Voda ke stáhnutí, obrázek Mol zdarma nebo klipart Narozeninové číslo 8 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.