Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá oliva, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá oliva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá oliva je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutá ozdoba zdarma Podívejte se i na ilustrace Malé písmeno F ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Čokoláda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Černá oliva, vektor, grafika, ilustrace, svg, klipart, Černá oliva, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, Zelenina, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, škola, inkscape, kalendář, dokument, textové dokumenty, PowerPoint, časopis, Pinterest, blog, corelDraw, plakáty, články, referáty, Instagram, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Maltézský kříž zdarma, vektor Složka ke stažení nebo obrázek Sójová omáčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.