Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá oliva, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá oliva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černá oliva se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Koloběžka ke stažení Podívejte se i na klipart Adventní kalendář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Bruneje zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černá oliva, svg, free, vektorový obrázek, obrázek, download, ilustrační obrázek, Černá oliva, ke stažení, klipart, ilustrace, vektor, grafika, Zelenina, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, Adobe Illustrator , avatar, profil, památník, openOffice, inkscape, pozvánky, seminární práce, Twitter, kalendář, web, plakáty, fotokniha, Instagram, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Vánoční dekorace ke stažení, ilustrace Gekon ke stáhnutí nebo vektor Limenitis trivena zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.