Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Břitva (Přístroje) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Břitva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Břitva. Vektorový obrázek Břitva je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Břitva zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Břitva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Břitva ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x477
500x298
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 428 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Břitva s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Břitva patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené J ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s rouškou zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kuřecí noha ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Břitva, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, zdarma, Břitva, free, vektorový obrázek, cliparts, vektor, grafika, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Facebook, eshop, video, články, plakát, logo, dokumenty, webové stránky, magazín, etikety, inkscape, škola, textové dokumenty, word, fotokniha, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Austrálie ke stáhnutí, obrázek Lesotho zdarma nebo obrázek Benin zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.