Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Břitva (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Břitva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Břitva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Břitva zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Břitva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Břitva ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x477
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 428 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: algotruneman

Potěší nás, pokud budete tento klipart Břitva sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Břitva patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Matka Tereza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Toast ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Andulka vlnkovaná zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, free, zdarma, cliparts, Přístroje, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, Břitva, download, grafika, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, Facebook, blog, textové dokumenty, webové stránky, profil, PowerPoint, památník, dokumenty, Twitter, referáty, Pinterest, profilovka, web, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Novoročenka 2019 zdarma, ilustrace Modrá kočka ke stáhnutí nebo klipart Oranžový květ ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.