Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žehlička, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žehlička zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žehlička. Klipart Žehlička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Žehlička? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žehlička zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žehlička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žehlička ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x947
1280x758
800x473
500x296
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 126 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žehlička se nachází v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Instalatér ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sekačka na trávu zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnské bonbony ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, cliparts, download, free, Žehlička, vektorový obrázek, kliparty, Žehlička, ke stažení, Ovoce, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator , prezentace, textové dokumenty, inkscape, avatar, seminární práce, blog, plakáty, kalendář, časopis, profil, Instagram, word, Twitter, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Hrací automat ke stáhnutí, obrázek Leguán zelený zdarma nebo klipart Maorský dům ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.