Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žehlička, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žehlička zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žehlička. Klipart Žehlička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Žehlička? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žehlička zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žehlička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žehlička ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x947
1280x758
800x473
500x296
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 126 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žehlička je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ženská bisexualita zdarma Podívejte se i na ilustrace Svlačec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Djembe ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, Ovoce, grafika, svg, klipart, ke stáhnutí, vektor, free, Žehlička, kliparty, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, časopis, profilovka, profil, openOffice, Facebook, dokument, referáty, Adobe Illustrator , PowerPoint, fotokniha, seminární práce, webové stránky, corelDraw, plakáty, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Jed zdarma, vektor Dětské nástroje ke stažení nebo obrázek Fialová kopretina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.