Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blesk, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blesk zdarma ke stažení

Blesk je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Blesk stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blesk zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blesk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blesk ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 271 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Blesk je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kropenatá vajíčka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červená píšťalka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté srdíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ilustrace, download, svg, Blesk, vektor, free, Ostatní, Blesk, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, dokument, PowerPoint, referáty, profilovka, textové dokumenty, památník, blog, inkscape, Twitter, Adobe Illustrator , kalendář, corelDraw, avatar, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Párek ke stáhnutí, vektor Salát zdarma nebo obrázek Demokratická republika Kongo ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.