Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blesk, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blesk zdarma ke stažení

Blesk je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Blesk stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blesk zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blesk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blesk ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 271 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Blesk je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční jmenovka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Burkina Faso zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Muchomůrky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, kliparty, Blesk, free, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, download, svg, Blesk, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, prezentace, textové dokumenty, PowerPoint, Pinterest, word, plakát, avatar, web, corelDraw, Twitter, pozvánky, webové stránky, dokument, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek zelená oliva ke stáhnutí, klipart jin-jang zdarma nebo ilustrace Anýz ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.