Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blesk (Ostatní) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blesk zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Blesk. Stahujte klipart Blesk v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Blesk lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blesk zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blesk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blesk ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 271 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Zaujal vás náš klipart Blesk? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Blesk se nachází v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek HTML formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Překvapený smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak L ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stažení, Blesk, grafika, klipart, ilustrace, vektor, svg, cliparts, Ostatní, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, Facebook, webové stránky, časopis, eshop, pozvánky, Instagram, památník, video, diář, Pinterest, referáty, kalendář, blog, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Reportér ke stáhnutí, vektorový klipart VW Scirocco zdarma nebo obrázek, klipart Honda HA-420 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.