Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Andělíček, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Andělíček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Andělíček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Andělíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Andělíček patří do sekce Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Corvette zdarma Podívejte se i na klipart Porcování hovězího ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlíci sada ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Ostatní, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, Andělíček, free, grafika, ilustrační obrázek, Andělíček, cliparts, kliparty, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: web, inkscape, Facebook, profil, webové stránky, corelDraw, Pinterest, kalendář, časopis, PowerPoint, blog, avatar, Instagram, dokument, referáty, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Chytrý telefon zdarma, ilustrace Kapr ke stažení nebo vektor Mapa Gambie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.