Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Andělíček, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Andělíček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Andělíček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Andělíček je v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kiwi ke stažení Podívejte se i na ilustrace Karty kára ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční blahopřání zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, grafika, download, ilustrace, Andělíček, ke stažení, cliparts, obrázek, Andělíček, free, svg, zdarma, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, textové dokumenty, word, referáty, inkscape, profilovka, Instagram, plakát, památník, web, prezentace, články, časopis, dokumenty, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace USB modem ke stažení, vektor Mapa Gambie ke stáhnutí nebo obrázek Kaštany zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.