Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Andělíček, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Andělíček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Andělíček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Andělíček je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Land Cruiser ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Anténa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Čokoládové vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, Andělíček, kliparty, klipart, free, Ostatní, download, ke stáhnutí, obrázek, vektor, zdarma, ilustrace, Andělíček, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, web, kalendář, word, seminární práce, fotokniha, avatar, Facebook, časopis, blog, inkscape, škola, textové dokumenty, webové stránky, dokumenty, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kormorán ke stáhnutí, vektor Socha zdarma nebo obrázek Chřest ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.