Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Andělíček, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Andělíček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Andělíček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andělíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Andělíček patří do sekce Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zvonek vánoční zdarma Podívejte se i na vektor Modrozelené vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový vrtulník ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, Ostatní, grafika, free, cliparts, ke stažení, download, obrázek, Andělíček, klipart, vektor, ilustrace, Andělíček

Doporučené použití klipartu: seminární práce, blog, profil, škola, webové stránky, Adobe Illustrator , dokumenty, Facebook, dokument, plakáty, referáty, články, avatar, prezentace, památník, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Třešeň zdarma, obrázek Růžové tulipány ke stažení nebo klipart Šídlo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.