Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Andělíček, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Andělíček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Andělíček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andělíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Andělíček se nachází v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak X ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pozorovatelna zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jetel ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, Andělíček, ke stáhnutí, kliparty, grafika, Andělíček, ke stažení, Ostatní, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, openOffice, Pinterest, office, plakáty, avatar, pozvánky, Instagram, plakát, webové stránky, blog, dokument, word, seminární práce, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Eritrea ke stáhnutí, obrázek Mapa Keni zdarma nebo klipart Botswana ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.