Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koktejl, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koktejl zdarma ke stažení

Koktejl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Koktejl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Koktejl v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koktejl zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koktejl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koktejl ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1382x1600
1105x1280
691x800
431x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Adam Nebesky / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Koktejl je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Air force one zdarma Podívejte se i na ilustrace Hyundai Getz ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kostarika ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, Jídlo, obrázek, cliparts, download, ke stažení, ke stáhnutí, free, Koktejl, ilustrační obrázek, Koktejl, vektorový obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, referáty, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw, dokument, Facebook, openOffice, prezentace, inkscape, web, plakáty, památník, seminární práce, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hruškovice zdarma, vektor Pečený krocan ke stažení nebo obrázek Tachometr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.