Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená paprika, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Červená paprika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Červená paprika stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená paprika je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Asie zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční strom ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor ODS soubor ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, ilustrace, download, Červená paprika, cliparts, free, vektor, grafika, klipart, ke stáhnutí, zdarma, Červená paprika

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, profil, web, časopis, openOffice, Twitter, Pinterest, škola, dokument, profilovka, dokumenty, inkscape, seminární práce, plakát, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Růžová květina zdarma, klipart Japonka ke stažení nebo ilustrace Růžová ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.