Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cílý autobus, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cílý autobus zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cílý autobus. Klipart Cílý autobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Cílý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cílý autobus se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Garáž ke stažení Podívejte se i na klipart Drozd šedohlavý ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mop zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, obrázek, svg, Cílý autobus, Cílý autobus, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Doprava, free, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, plakáty, corelDraw, openOffice, blog, Twitter, dokumenty, památník, Adobe Illustrator , kalendář, plakát, fotokniha, pozvánky, prezentace, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Dálkový ovladač ke stažení, ilustrace Mapa Rwandy ke stáhnutí nebo vektor Čáp zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.