Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cílý autobus, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cílý autobus zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cílý autobus. Klipart Cílý autobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cílý autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cílý autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jahodník ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek William Shakespeare zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Miluji hudbu ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, Doprava, cliparts, zdarma, klipart, Cílý autobus, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, openOffice, Facebook, PowerPoint, prezentace, dokumenty, Twitter, office, Pinterest, fotokniha, památník, dokument, časopis, plakát, corelDraw, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Angrešt ke stáhnutí, klipart Kalkulátor zdarma nebo ilustrace Pivní lahev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.