Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cílý autobus, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cílý autobus zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cílý autobus. Klipart Cílý autobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cílý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cílý autobus se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Indie ke stažení Podívejte se i na vektor Osel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Štěně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrace, kliparty, ke stažení, download, ilustrační obrázek, Doprava, free, klipart, vektor, obrázek, zdarma, Cílý autobus, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, Adobe Illustrator , profilovka, dokumenty, word, web, inkscape, Pinterest, články, škola, pozvánky, Facebook, dokument, avatar, fotokniha, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Zákaz krmení ptaků ke stažení, obrázek Autobus ke stáhnutí nebo klipart Limonáda zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.