Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cílý autobus, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cílý autobus zdarma ke stažení

Cílý autobus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Cílý autobus. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cílý autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cílý autobus je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvýrazňovač ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hruška zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Velbloud dvouhrbý ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, download, ilustrace, klipart, svg, Cílý autobus, Cílý autobus, vektor, obrázek, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, word, webové stránky, office, inkscape, profilovka, Instagram, fotokniha, seminární práce, Adobe Illustrator , plakát, kalendář, PowerPoint, dokumenty, corelDraw, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Muchomůrky ke stáhnutí, vektor Srdce z duhy zdarma nebo obrázek Baba na koštěti ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.