Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cílý autobus, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cílý autobus zdarma ke stažení

Cílý autobus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Cílý autobus. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Cílý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cílý autobus patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ruská mapa zdarma Podívejte se i na klipart Portugalsko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kytice karafiátů ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, cliparts, vektorový obrázek, grafika, download, ilustrační obrázek, Cílý autobus, klipart, ilustrace, obrázek, ke stažení, Cílý autobus, zdarma, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, škola, prezentace, časopis, profil, články, referáty, inkscape, PowerPoint, Instagram, pozvánky, kalendář, fotokniha, Twitter, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart Překvapení zdarma, ilustrace Kadibudka ke stažení nebo vektor Korzet ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.