Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žralok, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žralok zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žralok. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žralok nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žralok? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žralok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žralok ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1352
1280x1082
800x676
500x423
160x135

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 870 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žralok je v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dálkový ovladač ke stažení Podívejte se i na obrázek Franklin Roosevelt ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Prvosenka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, klipart, Žralok, zdarma, grafika, kliparty, vektorový obrázek, Žralok, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ilustrace, vektor, free

Doporučené použití klipartu: web, textové dokumenty, Facebook, fotokniha, kalendář, office, časopis, seminární práce, blog, památník, referáty, word, PowerPoint, škola, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Srdce s květinami ke stažení, klipart Špatně ke stáhnutí nebo ilustrace Zelená ježibaba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.