Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žralok, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žralok zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žralok. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žralok nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žralok? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žralok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Žralok ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1352
1280x1082
800x676
500x423
160x135

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 870 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žralok se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vejce ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Narcis zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kuřák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žralok, Žralok, vektor, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, free, zdarma, download, obrázek, ilustrace, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, corelDraw, web, PowerPoint, prezentace, Twitter, blog, škola, pozvánky, word, referáty, avatar, office, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Plačící smajlík ke stáhnutí, ilustrace Mašle zdarma nebo vektor Pták kiwi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.