Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žralok, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žralok zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žralok. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žralok nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žralok? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žralok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žralok ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1352
1280x1082
800x676
500x423
160x135

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 870 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žralok je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sporťák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Evropy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční svícen ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Žralok, ke stáhnutí, Žralok, download, vektorový obrázek, kliparty, Zvířata, ke stažení, vektor, free, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, Twitter, dokumenty, kalendář, seminární práce, PowerPoint, webové stránky, plakát, škola, inkscape, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Slavnostní přípitek ke stáhnutí, klipart jin-jang zdarma nebo ilustrace Neuron ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.