Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žížala, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žížala zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žížala. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žížala nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Žížala v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žížala zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Žížala ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 682 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žížala patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kleště zdarma Podívejte se i na klipart Červené víno ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brokolice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Zvířata, ke stažení, Žížala, obrázek, free, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, Žížala, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: word, památník, profilovka, Facebook, PowerPoint, web, blog, kalendář, openOffice, textové dokumenty, avatar, fotokniha, pozvánky, webové stránky, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Žluté slunéčko zdarma, ilustrace Stříhání vlasů ke stažení nebo vektor Uklízečka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.