Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zebra, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zebra zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zebra. Kreslená ilustrace Zebra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zebra? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zebra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
800x884
452x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 452 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zebra se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Buben ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mléko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Věnec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, klipart, obrázek, free, Zebra, kliparty, download, vektorový obrázek, zdarma, Zebra, Zvířata, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, památník, referáty, fotokniha, openOffice, avatar, Twitter, plakát, word, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Dýně halloween ke stáhnutí, obrázek Volské oko zdarma nebo klipart Mozek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.