Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zebra, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zebra zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zebra. Kreslená ilustrace Zebra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zebra? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zebra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
800x884
452x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 452 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zebra je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Steak zdarma Podívejte se i na obrázek Jabko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Neuron ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, grafika, free, vektorový obrázek, Zebra, kliparty, cliparts, vektor, ke stáhnutí, obrázek, Zebra, Zvířata, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Instagram, dokument, články, office, fotokniha, referáty, blog, avatar, profil, plakát, word, PowerPoint, Pinterest, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Jaderná elektrárna zdarma, klipart Myška ke stažení nebo ilustrace Mapa Španělska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.