Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zebra, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zebra zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zebra. Kreslená ilustrace Zebra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zebra? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Zebra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
800x884
452x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 452 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zebra se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Varan ke stažení Podívejte se i na klipart Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, Zvířata, free, zdarma, vektorový obrázek, Zebra, kliparty, cliparts, ke stažení, klipart, obrázek, Zebra

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, články, Pinterest, textové dokumenty, corelDraw, pozvánky, profilovka, Facebook, avatar, office, profil, Twitter, plakát, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Karty kříže ke stažení, ilustrace Telefon ke stáhnutí nebo vektor Malpa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.