Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žabička, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žabička zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žabička. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žabička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1457
1280x1166
800x728
500x455
160x146

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 105 386 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žabička je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Upír ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Květ na stromě zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Zvířata, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Žabička, vektor, Žabička, download, free, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, Facebook, pozvánky, profil, škola, články, plakát, corelDraw, textové dokumenty, kalendář, inkscape, avatar, Twitter, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Hlemýžď ke stažení, vektor Mikroskop ke stáhnutí nebo obrázek Schody dolů zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.