Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žába, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žába zdarma ke stažení

Žába je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žába zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žába ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1050
1280x840
800x525
500x328
160x105

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 717 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žába je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šípek zdarma Podívejte se i na obrázek Lanovka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Cirkus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, klipart, kliparty, Zvířata, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, Žába, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, avatar, Twitter, památník, fotokniha, word, dokument, Pinterest, Facebook, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Narození Ježíška zdarma, klipart Krabice mléka ke stažení nebo ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.