Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veverka, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Veverka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Veverka. Stahujte klipart Veverka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veverka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Veverka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1328x1600
1063x1280
664x800
415x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 137 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Veverka se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Okapi ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Halloween známka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Biskup ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, zdarma, download, cliparts, klipart, obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, Veverka, vektorový obrázek, ke stažení, Zvířata

Doporučené použití klipartu: pozvánky, avatar, webové stránky, památník, Twitter, Instagram, blog, články, Pinterest, office, PowerPoint, inkscape, seminární práce, škola, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Voda ke stáhnutí, ilustrace Los zdarma nebo vektor Dům hrůzy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.