Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velryba, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velryba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Velryba. Obrázek Velryba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Velryba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Velryba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1414
1280x1132
800x707
500x442
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 311 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Velryba patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostýmy zdarma Podívejte se i na vektor Špagety ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Káva ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Velryba, ilustrační obrázek, download, kliparty, Zvířata, obrázek, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrace, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, blog, seminární práce, avatar, kalendář, pozvánky, PowerPoint, památník, inkscape, word, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Upload zdarma, obrázek Petriho miska ke stažení nebo klipart Chameleon ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.