Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velryba, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velryba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Velryba. Obrázek Velryba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Velryba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Velryba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1414
1280x1132
800x707
500x442
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 311 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Velryba se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Washington ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Guinea zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Indonésie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Velryba, ke stáhnutí, free, ke stažení, Zvířata, obrázek, ilustrace, zdarma, grafika, download, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Velryba, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, časopis, kalendář, webové stránky, avatar, web, Facebook, Twitter, památník, seminární práce, textové dokumenty, dokument, openOffice, škola, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Paragraf ke stáhnutí, ilustrace Škola zdarma nebo vektor bunsenův kahan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.