Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velbloud dvouhrbý, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velbloud dvouhrbý zdarma ke stažení

Velbloud dvouhrbý je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud dvouhrbý zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Velbloud dvouhrbý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1415
1280x1132
800x708
500x442
160x142

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 296 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Velbloud dvouhrbý je v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hnědé vajíčko ke stažení Podívejte se i na obrázek Stetoskop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoba se stromky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, download, free, Velbloud dvouhrbý, ke stažení, grafika, Zvířata, vektor, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Velbloud dvouhrbý

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, škola, profil, Twitter, Pinterest, dokumenty, openOffice, word, inkscape, avatar, památník, Instagram, plakát, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Office ke stažení, klipart Mlíčko ke stáhnutí nebo ilustrace Srdce s květinami zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.