Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velbloud dvouhrbý, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velbloud dvouhrbý zdarma ke stažení

Velbloud dvouhrbý je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud dvouhrbý zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Velbloud dvouhrbý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1415
1280x1132
800x708
500x442
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 296 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Velbloud dvouhrbý se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovce ke stažení Podívejte se i na klipart Chřest ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Secesní plakát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, obrázek, download, klipart, zdarma, Velbloud dvouhrbý, kliparty, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, Zvířata, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, seminární práce, škola, dokument, webové stránky, openOffice, inkscape, články, fotokniha, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mléko ke stažení, ilustrace Veverka ke stáhnutí nebo vektor Horské kolo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.