Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tygr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tygr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tygr. Pakliže si chcete obrázek Tygr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tygr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tygr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1433x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 811 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tygr je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hasič zdarma Podívejte se i na obrázek Štětec ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Email ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Tygr, download, free, zdarma, Zvířata, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Tygr, cliparts, klipart, vektor, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, inkscape, avatar, dokumenty, office, Instagram, PowerPoint, časopis, Facebook, pozvánky, Twitter, word, webové stránky, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Televizní ovladač zdarma, klipart Zlomené srdce ke stažení nebo ilustrace Saxofon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.