Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tygr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tygr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tygr. Pakliže si chcete obrázek Tygr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tygr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tygr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1433x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 811 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tygr je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Antilopa ke stažení Podívejte se i na obrázek Kočka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fitness zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, free, grafika, Zvířata, cliparts, ilustrační obrázek, download, zdarma, kliparty, vektor, Tygr, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, openOffice, časopis, avatar, referáty, Facebook, dokumenty, Pinterest, blog, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lilek ke stažení, klipart Okurka ke stáhnutí nebo ilustrace Odměrná kádinka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.