Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tygr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tygr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tygr. Pakliže si chcete obrázek Tygr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tygr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tygr ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1433x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 811 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tygr se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Barevná kraslice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Překvapení zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rybí kost ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Tygr, zdarma, download, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Tygr, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Zvířata

Doporučené použití klipartu: web, škola, seminární práce, Instagram, Twitter, plakát, office, inkscape, pozvánky, textové dokumenty, PowerPoint, referáty, prezentace, památník, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mojito ke stáhnutí, obrázek Nigérie zdarma nebo klipart Pěšec ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.