Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tapír, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tapír zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tapír. Pakliže si chcete obrázek Tapír stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tapír zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tapír ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x841
1280x673
800x421
500x263
160x84

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 136 896 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tapír se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Televizní ovladač ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kapitán zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Špendlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, Tapír, vektorový obrázek, free, zdarma, vektor, ke stažení, kliparty, obrázek, Tapír, ke stáhnutí, klipart, Zvířata, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, dokumenty, kalendář, profil, avatar, office, Pinterest, časopis, corelDraw, PowerPoint, web, dokument, word, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Tulipány ke stáhnutí, obrázek Strom zdarma nebo klipart Tulipán ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.