Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Surikata, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Surikata zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Surikata. Stahujte klipart Surikata v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Surikata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Surikata ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

800x1600
640x1280
400x800
250x500
80x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 106 446 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Surikata se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostýmy ke stažení Podívejte se i na vektor Beránek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kolumbie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, klipart, vektor, vektorový obrázek, Surikata, Surikata, free, kliparty, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, openOffice, články, fotokniha, Pinterest, textové dokumenty, corelDraw, dokumenty, profil, dokument, časopis, plakát, památník, kalendář, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Renault Twingo ke stažení, obrázek Bandoneón ke stáhnutí nebo klipart Socha zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.