Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Štír, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štír zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Štír. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Štír. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štír zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Štír ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 306 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Štír se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Větrný mlýn ke stažení Podívejte se i na klipart Smutný smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vlašský ořech zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Štír, obrázek, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, Štír, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, download, klipart, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, word, Pinterest, seminární práce, prezentace, blog, památník, pozvánky, dokumenty, škola, články, web, kalendář, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Důchodkyně milují PC ke stažení, ilustrace Johannes Kepler ke stáhnutí nebo vektor Srí Lanka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.