Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šnek, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šnek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šnek. Obrázek Šnek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Šnek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šnek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šnek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x905
1280x724
800x452
500x283
160x90

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 335 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Martouf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šnek patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Borůvky zdarma Podívejte se i na vektor Raketa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Paul von Hindenburg ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, klipart, cliparts, ilustrace, vektor, grafika, free, ke stažení, Šnek, vektorový obrázek, download, zdarma, Šnek

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, časopis, památník, prezentace, profilovka, corelDraw, textové dokumenty, Pinterest, referáty, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Hrad zdarma, obrázek Mapa Německa ke stažení nebo klipart Ředkve ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..