Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slon, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Slon. Pakliže si chcete obrázek Slon stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slon se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Budík ke stažení Podívejte se i na vektor Maglev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pastelky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, free, Slon, vektor, obrázek, grafika, vektorový obrázek, Slon, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, webové stránky, profilovka, word, avatar, textové dokumenty, kalendář, seminární práce, corelDraw, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Betlém ke stažení, obrázek Espresso ke stáhnutí nebo klipart Mořský koník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!