Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slon, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Slon. Pakliže si chcete obrázek Slon stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Slon je v sekci Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mraveneček ke stažení Podívejte se i na obrázek Telefon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Motýl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, cliparts, Slon, zdarma, grafika, Zvířata, kliparty, free, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, Slon, download

Doporučené použití klipartu: památník, fotokniha, openOffice, články, prezentace, plakát, dokument, blog, Instagram, Twitter, textové dokumenty, Pinterest, office, škola, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Burkina Faso ke stažení, klipart Špendlík ke stáhnutí nebo ilustrace Martináč měsíčitý zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!