Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slon, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Slon. Pakliže si chcete obrázek Slon stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Slon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slon se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štěnice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Lyra zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Longan ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Slon, vektor, klipart, Zvířata, download, kliparty, zdarma, ke stažení, Slon, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, avatar, časopis, plakát, corelDraw, fotokniha, Facebook, inkscape, PowerPoint, blog, dokument, word, office, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Papája ke stáhnutí, ilustrace Pivo zdarma nebo vektor Pes ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!