Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rybí kost, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybí kost zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Rybí kost. Obrázek Rybí kost je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Rybí kost v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybí kost zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rybí kost ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 556 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Flemmer Patrik / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rybí kost je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Buben ke stažení Podívejte se i na obrázek Zákusek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kolumbie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Rybí kost, zdarma, download, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Rybí kost, vektor, Zvířata, klipart, ke stažení, kliparty, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, office, inkscape, Twitter, blog, openOffice, seminární práce, webové stránky, PowerPoint, textové dokumenty, časopis, pozvánky, dokument, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sherlock Holmes ke stažení, klipart Saturn ke stáhnutí nebo ilustrace Hřbitov zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.