Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rybí kost, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybí kost zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Rybí kost. Obrázek Rybí kost je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Rybí kost v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybí kost zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Rybí kost ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 556 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Flemmer Patrik / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Rybí kost se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pythagoras ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vysmátá blondýna zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, Rybí kost, download, ilustrace, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, Zvířata, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, dokumenty, fotokniha, seminární práce, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, office, články, plakát, inkscape, profilovka, škola, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Fotograf ke stáhnutí, ilustrace WC zdarma nebo vektor Modrý pták ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.