Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ryba, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ryba zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ryba. Stahujte klipart Ryba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ryba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 207 267 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ryba je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Požární hlásič ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pozor, duchové zdarma Mohl by vás také zajímat vektor UFO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ryba, cliparts, obrázek, Ryba, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, download, vektor, zdarma, Zvířata

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, škola, prezentace, openOffice, dokumenty, kalendář, profilovka, časopis, word, webové stránky, referáty, pozvánky, dokument, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Konvalinky ke stáhnutí, klipart Fialová kopretina zdarma nebo ilustrace Eiffelovka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?