Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ryba, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ryba zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ryba. Stahujte klipart Ryba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ryba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 207 267 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ryba je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škraboška ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Škaredá kytka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Přilba ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, Zvířata, vektorový obrázek, ke stažení, free, ilustrační obrázek, klipart, Ryba, download, ke stáhnutí, Ryba, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, prezentace, Facebook, blog, profil, články, škola, web, dokumenty, avatar, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Černá oliva ke stáhnutí, vektor Recepční zdarma nebo obrázek Strašák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?