Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Potkan, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Potkan zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Potkan. Klipart Potkan je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Potkan zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Potkan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 787 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Potkan patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Viktorie královská zdarma Podívejte se i na vektor Těhotenství ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mexiko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, cliparts, kliparty, zdarma, Zvířata, obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, Potkan, vektorový obrázek, Potkan, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, profilovka, prezentace, dokumenty, word, office, Facebook, články, openOffice, webové stránky, dokument, textové dokumenty, fotokniha, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Dětská autosedačka zdarma, obrázek Golfové vozítko ke stažení nebo klipart Republika Kongo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.