Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Poník, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poník zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Poník. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Poník nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Poník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poník zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Poník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1349
1280x1079
800x674
500x422
160x135

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 907 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Poník se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lékař ke stažení Podívejte se i na vektor Rychlé občerstvení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vlaštovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, cliparts, klipart, grafika, kliparty, download, Poník, vektor, obrázek, zdarma, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Poník

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, články, fotokniha, referáty, word, památník, škola, inkscape, PowerPoint, plakát, časopis, textové dokumenty, corelDraw, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Krocan ke stažení, obrázek Červená ozdoba ke stáhnutí nebo klipart Mapa Itálie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.