Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pes, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pes zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pes. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pes ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pes ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1434x1600
1147x1280
717x800
448x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 491 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pes je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá rybka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kachna zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, ilustrace, vektor, cliparts, download, grafika, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, obrázek, free, Pes, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, Facebook, profilovka, škola, corelDraw, prezentace, inkscape, Twitter, články, referáty, profil, office, blog, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Malcolm X ke stáhnutí, vektor Světluška zdarma nebo obrázek Benin ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.