Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pes, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pes zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pes. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pes ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Pes ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1434x1600
1147x1280
717x800
448x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 491 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pes patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kompas zdarma Podívejte se i na klipart Halloween ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Avokádo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, grafika, ke stažení, cliparts, Pes, download, free, ilustrační obrázek, obrázek, Zvířata, zdarma, Pes

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, word, škola, referáty, Pinterest, web, prezentace, textové dokumenty, kalendář, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Petriho miska zdarma, ilustrace Kapesní hodiny ke stažení nebo vektor Sup ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.