Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Panda. Klipart Panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Panda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Panda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Panda patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené víno zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční stromky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Varan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, grafika, Zvířata, ke stažení, kliparty, free, obrázek, Panda, Panda, cliparts, download, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, profilovka, referáty, textové dokumenty, blog, Facebook, web, word, seminární práce, avatar, škola, openOffice, kalendář, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Štír zdarma, obrázek Zelené slunéčko ke stažení nebo klipart Dětská autosedačka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?