Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovce, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovce zdarma ke stažení

Ovce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Ovce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 55 109 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovce je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor GPS Navigace ke stažení Podívejte se i na ilustrace Třešně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hoblík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ovce, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, ilustrace, zdarma, Ovce, grafika, kliparty, cliparts, Zvířata, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, fotokniha, dokument, blog, pozvánky, časopis, Pinterest, škola, corelDraw, web, Twitter, články, profilovka, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Hmyzák ke stažení, vektor Šnek ke stáhnutí nebo obrázek Skleněné květiny zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.