Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovce, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovce zdarma ke stažení

Ovce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Ovce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Ovce ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 109 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ovce se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jehně ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Secesní plakát zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sterilovaná zelenina ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovce, kliparty, ilustrační obrázek, free, klipart, Zvířata, vektor, ke stažení, ilustrace, cliparts, download, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, Pinterest, word, pozvánky, avatar, fotokniha, Facebook, corelDraw, dokumenty, web

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Věnec ke stáhnutí, ilustrace Radiové vlny zdarma nebo vektor Čáp ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.