Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Osel, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Osel zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Osel. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Osel nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Osel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Osel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 219 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Osel je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Abstraktní květ zdarma Podívejte se i na obrázek Vlašské ořechy ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, download, Osel, klipart, Zvířata, free, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, Osel, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, blog, škola, inkscape, kalendář, památník, fotokniha, seminární práce, Facebook, dokument, textové dokumenty, články, avatar, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Upír zdarma, klipart Karty srdce ke stažení nebo ilustrace Vánoční stromky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.